منو

بازی کافه حیوانات

10023165

ناموجود

توضیح

درصدی از فروش محصولات فروشگاه به موسسه خیریه کودکان فرشته اند برای انجام امور خیر تعلق میگیرد.


فقط ارسال پستی و ارسال از روز کاری بعد

همه حیوانات آماده ورود به کافه حیوانات هستند. بالاخره مهمانی های کافه حیوانات افسانه ای است و هیچ کدام از حیوان ها نمی خواهند این مهمانی را از دست دهند. در بازی Beasty Bar بازیکنان باید با استفاده به موقع از کارت های حیوانات خود و جلو زدن در صف از باقی بازیکنان حیوانات خود را وارد کافه می کنند.

در ابتدا هر یک از بازیکنان یک دسته کارت ۱۲ تایی با رنگ انتخابی خودشان را انتخاب کرده و بر می زنند. سپس ۴ کارت بالایی دسته را برداشته و در دست قرار می دهند. بازی با این ۴ کارت آغاز می شود.

هر کارت حیوان قابلیت خاص خود را دارد. مثلا شیر با آن همه هیبت هر موقع که بازی شود، در ابتدای صف قرار می گیرد. یا زرافه با پاهای بلندش از یک حیوان که قدرت آن از وی کمتر است، عبور می کند.

هر بار که صف به ۵ حیوان برسد، آقای گوریل اجازه ورود ۲ حیوان جلوی صف به کافه را می دهد و حیوان آخر صف نیز از بازی حذف می شود. بعد از هر بار کارت بازی کردن، یک کارت از دسته کارت ها بر می دارید. یعنی همیشه ۴ کارت در دست خود خواهید داشت. برنده بازی کسی است که بیشتری حیوان را درون کافه داشته باشد. در صورت برابر بودن حیوان ها، مجموع قدرت حیوان ها جمع شده و هر کس عدد پایین تری داشته باشد، برنده خواهد شد.

ویژگی‌ها

خطر بلعيدن ندارد
تعداد بازيکن 2 تا 4 نفر
مدت زمان بازی 20 دقیقه

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر