منو

بازی کارتی بالماسکه mascarade

10023571

ناموجود

توضیح

درصدی از فروش محصولات فروشگاه به موسسه خیریه کودکان فرشته اند برای انجام امور خیر تعلق میگیرد.

مهمانی عجیبی در حال برگزاری است. چیزی که این مهمانی را عجیب کرده است، نقاب هایی است که مهمان ها بر روی صورت خود قرار داده اند. به بازی Mascarade خوش آمدید.

درباره بازی mascarade :

بازی رومیزی بالماسکه یا همان بازی مسکرید ( بازی mascarade )  یک بردگیم به شدت مفرح از نوع بلوف زنی و نقش مخفی حساب می شود با این تفاوت که در طول بازی ممکن است حتی خود شخص هم نقش خوش را فراموش کند!!

در کارت گیم بالماسکه باید به چهره خود نقاب بزنیم و شخصیت اصلی خودمان را از دیگران مخفی کنیم , بلوف بزنیم و برنده بازی شویم

راهنمای بازی:

در کل بازی ۱۳ نقش وجود دارد . هر بازی کن با یک نقش و ۶ سکه بازی را آغاز می کند 

در ابتدا بازیکنان نقش های همدیگر را به خوبی نگاه میکنند و سپس نقش ها برگشته و بازی شروع می شود. اولین بازیکنی که بتواند به ۱۳ سکه دست پیدا کند برنده بازی است.

هر یک از بازیکنان فقط یکی از سه کار زیر را در نوبتش می تواند انجام دهد:

  1. تعویض کردن یا نکردن کارت ها: 
    بازیکن در این حرکت باید کارت یک بازیکن دیگر را بدون آن که به کارت ها نگاه کند برداشته و با کارت خود به زیر میز ببرد و آنها را بر زده و یکی از کارت ها را به بازیکن دیگر برگرداند و کارت باقیمانده را جلوی خود نگه دارد. 
  2. مشاهده کارت شخصیت خود:
    در این حرکت بازیکن می تواند کارت شخصیت خود را نگاه کند تا از قدرت ویژه شخصیت خود آگاه شود.
  3. استفاده از قابلیت شخصیت:
    با اعلام نام شخصیت خود شما میتوانید از قابلیت آن استفاده بکنید و لزومی ندارد که حتما آن شخصیت را داشته باشید چرا که می توانید با ادعای داشتن یک شخصیت نیز از قابلیت آن استفاده بکنید اما اگر بازیکن دیگری هم ادعای همان شخصیت را داشت کارت دو نفر رو می شود و بازیکنی که شخصیت را دارد از قابلیت آن استفاده می کند و بازیکن دیگر یک سکه جریمه می شود.

ویدیو آموزشی:


ویژگی‌ها

رده سنی 10+
کشور سازنده ایران
نوع دورهمی
تعداد بازيکن 3-13 نفر
مدت زمان بازی 30-60 دقیقه

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر