منو

بازی استوژیت

10020041

180,000 تومان

توضیح

داستان بازی استوژیت :

با بازی استوژیت با هم به عمق رویاها سفر میکنیم و بهترین خواب هایمان را برای همدیگر تعریف میکنیم. اگر دوست دارید در این سفر همراهمان باشید پس جعبه استوژیت در انتظار شماست.

در بازی استوژیت کارت ها با تصاویر الهام بخش و محسور کننده در انتظار ما هستند با زیبا ترین داستان ها را با آنها خلق کنیم

با کارت‌های جدید و خیال‌انگیز این بسته، و استفاده از کلمات، داستان‌ها، نمادها، اسطوره‌ها، شعر و ... بازیکنان دیگر را تحت تاثیر قرار بدهید. ولی مراقب باشید! اگر همه بازیکنان کارت شما را پیدا کنند و یا هیچ بازیکنی نتواند کارت شما را بیابد، امتیازی نمی گیرید. درصورتی امتیاز بدست می آورید که عبارتتان، نه آنقدر واضح باشد و نه آنقدر دور از ذهن!


بسته‌ی «استوژیت پلاس» یک افزونه برای بازی محبوب «استوژیت» است و با اضافه کردن ۹۶ کارت تصویرسازی شده‌ی جدید به آن بازی، تجربه‌ی انجام آن را عمیق‌تر می‌کند.


در هر نوبت این بازی، یک بازیکن در نقش قصه گو، یکی از کارت های خودش را با کلمه (کلماتی) برای بقیه توصیف می کند. کارت قصه گو، با کارت هایی از تمام بازیکنان دیگر بُر خورده و بعد چیده می شود. بازیکنان باید تلاش کنند با قدرت ذهن خوانی خود، کارت قصه گو را از بین کارت های دیگر پیدا کرده و بعد مخفیانه به آن رای دهند.


بازی «استوژیت» در سال ۲۰۱۴ در انستیتو پژوهش و طراحی هوپا، و بر اساس بازی بسیار محبوب و پرفروش Dixit طراحی و عرضه شده است.


تمامی کارت‌های بازی «استوژیت» و «استوژیت پلاس» توسط نعیم تدین، از تصویرسازان بنام ایرانی و با الهام از عناصر بومی، طراحی و اجرا شده است.

  • از محبوب ترین بازی های دورهمی و خانوادگی
  • بازی رقابتی در سبک قصه گویی و پرورش خلاقیت
  • برگرفته از بازی محبوب Dixit

درصدی از فروش محصولات فروشگاه به موسسه خیریه کودکان فرشته اند برای انجام امور خیر تعلق میگیرد.


ویدیو بازی:


ویژگی‌ها

رده سنی +8
کشور سازنده ایران
تعداد بازيکن 2 تا 8 نفر

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر