منو

بازی کارتی کاستل kastel

10020098

75,000 تومان

توضیح

بازی کاستل :


شب هالووین است 

اهالی قعله باستانی کاستل یعنی آقای کله کدو , استاد گور به گور , و جناب کهنه پیچ برای شرکت در مراسم آماده می شوند. سرگرمی این مرده های نمردنی در شب هالووین ترساندن مردمی است که برای برگزاری مراسم به قلعه کاستل می آیند. و کیست که نداند برای یک نامیرا ترسناک بودن از نان شب واجب تر است

حال باید دید کدامیک از اهالی قعله کاستل می تواند عده ی بیشتری را زهر ترک کند.

درباره بازی کاستل :

بازی کاستل یک بازی کارتی است که برای ۲ تا ۶ نفر بازیکن طراحی شده است 

در بازی کارتی کاستل ۳ نوع کارت وجود دارد و اعداد یک تا ۱۵ بر روی این کارت ها نوشته شده است . هدف بازی کسب بالاترین امتیاز از کارت ها می باشد.


آموزش بازی کاستل :

در ابتدا هر بازیکن با سه کارت کار خود را شروع می کند. هر بازیکن در نوبتش میتواند یک کارت بازی بکند . این کارت را میتواند جلوی خود یا جلوی یک بازیکن دیگر بازی کند. 

باید دقت داشت که همیشه بالاترین عدد کارت ها در جمع نهایی محاسبه می گردد. پس بهتر است کارت های با عدد بالا را جلوی خود بازی کنیم و کارت های با ارزش کمتر را جلوی دیگر بازیکنان.

یک شرط دیگر هم در بازی وجود دارد . در صورتی که دو ردیف کارت جلوی یک بازیکن عدد و رنگ یکسان داشته باشد آن دو ردیف با هم ادغام می شود.!!! وای پس باید کاملا حواسمان باشد که بقیه همچین بلایی سرمان نیاورند و امتیازاتمان را به شدت کاهش ندهند.

بازی کاستل بر اساس بازی Nox باز تولید شده است .بازی دورهمی کاستل یک بازی مفرح و جذاب است که در این بازی می توانید حرص همدیگر را در آورده و دلتان کاملا خنک شود

درصدی از فروش محصولات فروشگاه به موسسه خیریه کودکان فرشته اند برای انجام امور خیر تعلق میگیرد.

ویدیو آموزش بازی کاستل :


ویژگی‌ها

رده سنی +8
کشور سازنده ایران
خطر بلعيدن ندارد
تعداد بازيکن 2-6
مدت زمان بازی 20 دقیقه

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر