منو

بازی کاپوچین

10020187

120,000 تومان

توضیح

بازی کاپوچین :

کاپوچین یک بازی پر از رنگ و زنگ و خنده و هیجان! فنجان‌های رنگ و وارنگ « کاپوچین » همه‌ی آن چیزی است که برای ساختن یک دنیای شاد و خیال‌انگیز لازم دارید. فقط باید سریع باشید و با رنگ‌هایی که در اختیار دارید، تصاویر توی کارت‌های بازی را از نو بسازید. و البته باید دقیق باشید و تیزبین!

«کاپوچین» یک بازی سرعتی است؛ چون باید قبل از بقیه با لیوانک‌هایی که در دست دارید ترکیب مناسبی بسازید و زنگ را به صدا دربیاورید. در عین حال یک بازی تمرکزی است؛ چون باید دقت کنید که ترکیبی که با لیوان ها می سازید مشابه ترکیبی باشد که روی کارت موجود است!

بازی کاپوچین از جنس بازی‌های همزمان است؛ یعنی بازیکنان در آن قرار نیست تا منتظر نوبت خودشان باشند، بلکه همه همزمان شروع به چیدن لیوان‌هایشان روی هم، با نهایت سرعت و دقت می‌کنند.

http://uupload.ir/files/9x48_img_2248.jpgروش بازی کاپوچین :

بازی کاپوچین برای ۲ تا ۴ نفر طراحی شده است . در هر نوبت یک کارت رو می شود و بازیکنان به صورت همزمان و به سرعت باید لیوانک های خود را طبق الگوی کارت روی هم یا کنار هم بچینند و زنگ بازی را به صدا در بیاورند.

 هر بازیکنی که زودتر از بقیه زنگ را به صدا در آورد آن کارت را به عنوان امتیاز جلوی خود نگه می دارد. در پایان هرکسی تعداد بیشتری کارت داشته باشد برنده نهایی بازی است.

http://uupload.ir/files/n36w_img_2247.jpg


کاپوچین برای چه کسانی مناسب است؟

کاپوچین از آن دسته بازی هایی هست که مناسب برای تمامی سنین و تمامی اعضای خانواده است

این بازی نه تنها برای کودکان باعث افزایش تمرکز و تقویت ذهن می شود بلکه برای بزرگسالان هم رقابتی عجیب و نفس گیر ایجاد می کند که تجربه ای کاملا متفاوت و دلپذیر به ارمغان می آورد.


محتویات بازی:

  • ۵۴ کارت تصاویر
  • ۲۰ لیوانک رنگی
  • یک زنگ
  • دفترچه راهنمای بازی
  • درصدی از فروش محصولات فروشگاه به موسسه خیریه کودکان فرشته اند برای انجام امور خیر تعلق میگیرد.

  • ویدیو آموزش بازی کاپوچین :

ویژگی‌ها

رده سنی 5+
کشور سازنده ایران
نوع دورهمی
مدت زمان بازی 15 تا 30 دقیقه

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر