منو

بازی عجایب هفتگانه دوئل 7wonders duel

0 تومان

توضیح

بازی فکری عجایب هفتگانه دوئل :

شما رهبر یکی از ۷ شهر بزرگ جهان باستان هستید. منابع خود را جمع آوری کنید ، مسیرهای تجاری را توسعه داده و برتری نظامی خود را تأیید کنید. شهر خود را بسازید و شگفتی معماری برپا کنید که از زمانهای آینده فراتر خواهد رفت.

بازی عجایب هفتگانه دوئل از برترین بازی های استراتژی و همچنین دو نفره دنیا محسوب می شود و از تکرار پذیری بالا برخوردار است تجربه فوق العاده ای را رقم می زند.

آموزش بازی عجایب هفتگانه دوئل :

بازی عجایب هفتگانه در ۳ عصر انجام می شود. ولی تمامی کارت ها در ابتدای بازی در دسترس نمیباشد و به مرور زمان کارت ها رو میشوند و باید طی یک استراتژی خاص مناسب ترین کارت ها را بدست آورد. چیدمان بازی بسیار ویژه است به طوری که برای بدست آوردن یک کارت و برداشت آن درصورتی که آن کارت توسط کارت دیگری پوشیده نشده باشد مجاز به برداشت آن کارت هستیم.

در شروع بازی هر بازیکن با ۴ کارت شگفت انگیز کار خود را شروع میکنند و ساخت هر کارت یک مزیت به آن بازیکن اضافه میکند . در بازی فقط مجاز به ساخت ۷ کارت شگفت انگیز هستیم پس باید زودتر از رقیب کارت های شگفت انگیز خودمان را سازیم.

روش برد:

در بازی دوئل ۳ روش برد وجود دارد و بازیکنان به یکی از ۳ روش زیر برنده بازی می شوند

روش اول برتری نظامی می باشد و هر بازیکنی که زودتر از رقیب از نظر نظامی برتری یابد و به پایتخت حریف برسد برنده بازی است

روش دوم برتری علمی می باشد به این صورت که اگر زودتر از رقیب ۶ تا از ۷ نماد علمی مختلف را بتوانیم بسازی برنده بازی خواهیم بود

در صورتی که هیچ کدام از این برتری ها رخ نداد در پایان بازی بازیکن با بیشترین امتیاز برنده بازی خواهد بود

ویدیو آموزش بازی عجایب هفتگانه دوئل :


ویژگی‌ها

رده سنی +10
کشور سازنده ایران
نوع بازی رومیزی
تعداد بازيکن 2
مدت زمان بازی 30-60 دقیقه

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر